GALERIA – Poszukiwanie postrzałków z jamnikiem szorstkowłosym. Grandel – tropowiec.

Idź do spisu treści

Menu główne:

Lisia skóra to najciekawsza z zabawek…

Pierwsze zapachy w łowisku

Na zasiadce…

Nauka apelu…

Na kaczkach z ERIS z Bukowego Wzgórza. Chwilę później, mimo wrodzonej niechęci do wody, Grandel – podpatrzywszy uprzednio łajkę – aportuje swoją pierwszą kaczkę.

Film z dostrzelenia postrzałka

Na stojąco wygodniej

Pasażer

Czasem trzeba poczekać na ziemi…

Codzienna przebieżka..

Międzynarodowa wystawa psów rasowych – PRESTIGE – Leszno, 31.05.2014r.

Na wystawie startowaliśmy w klasie pośredniej, mając w klasie dwóch przeciwników. Grandel zmęczony ponaddwugodzinnym oczekiwaniem na wejście na ring, niechętnie się prezentował. Mimo to, zajął drugą lokatę popartą oceną doskonałą i srebrnym medalem.

XXXIX KARKONOSKA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH – NATIONAL DOG SHOW (CAC)JELENIA GÓRA, 22.06.2014

Wystąpiliśmy w klasie młodzieżowej w Jeleniej Górze. Grandel po całonocnym rozstroju żołądka nie był w zbyt dobrym nastroju – nie pozwalał sobie na jakiekolwiek zabiegi – protestując nawet w ringu. Lokata trzecia przy doskonałej ocenie.

KRAJOWA WYSTAWA PSÓW MYŚLIWSKICH Wrocław – 05.07.2014

Wystąpiliśmy na Wystawie we Wrocławiu. Tradycyjnie nakręcony dużą ilością psów Grandel, został pozytywnie oceniony uzyskując w klasie młodzieży drugą lokatę przy jednym konkurencie i ocenę doskonałą.
W wystawie wzięła również udział ERIS z Bukowego Wzgórza hodowcy Kamila Cichonia, która w pierwszych miesiącach życia Grandla służyła mu za ciotkę. Łajka zdobyła ocenę doskonałą i wniosek do CWC.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego