GALERIA - Poszukiwanie postrzałków z jamnikiem szorstkowłosym. Grandel - tropowiec.

Idź do spisu treści

Menu główne:

Lisia skóra to najciekawsza z zabawek...

Pierwsze zapachy w łowisku

Na zasiadce...

Nauka apelu...

Na kaczkach z ERIS z Bukowego Wzgórza. Chwilę później, mimo wrodzonej niechęci do wody, Grandel - podpatrzywszy uprzednio łajkę - aportuje swoją pierwszą kaczkę.

Film z dostrzelenia postrzałka

Na stojąco wygodniej

Pasażer

Czasem trzeba poczekać na ziemi...

Codzienna przebieżka..

Międzynarodowa wystawa psów rasowych - PRESTIGE - Leszno, 31.05.2014r.

Na wystawie startowaliśmy w klasie pośredniej, mając w klasie dwóch przeciwników. Grandel zmęczony ponaddwugodzinnym oczekiwaniem na wejście na ring, niechętnie się prezentował. Mimo to, zajął drugą lokatę popartą oceną doskonałą i srebrnym medalem.

XXXIX KARKONOSKA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - NATIONAL DOG SHOW (CAC) - JELENIA GÓRA, 22.06.2014

Wystąpiliśmy w klasie młodzieżowej w Jeleniej Górze. Grandel po całonocnym rozstroju żołądka nie był w zbyt dobrym nastroju - nie pozwalał sobie na jakiekolwiek zabiegi - protestując nawet w ringu. Lokata trzecia przy doskonałej ocenie.

KRAJOWA WYSTAWA PSÓW MYŚLIWSKICH Wrocław - 05.07.2014

Wystąpiliśmy na Wystawie we Wrocławiu. Tradycyjnie nakręcony dużą ilością psów Grandel, został pozytywnie oceniony uzyskując w klasie młodzieży drugą lokatę przy jednym konkurencie i ocenę doskonałą.
W wystawie wzięła również udział ERIS z Bukowego Wzgórza hodowcy Kamila Cichonia, która w pierwszych miesiącach życia Grandla służyła mu za ciotkę. Łajka zdobyła ocenę doskonałą i wniosek do CWC.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego